Beszerzési és logisztikai ügyintéző (Fertőszentmiklós)

A hirdetés már lejárt!

Édesipari termékek gyártásával foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Beszerzési és logisztikai ügyintéző

Elvárások:

Felelősségteljes, munkájára igényes, jó szervező- és kommunikációs készséggel rendelkező új kollégánkat keressük!,

, Cégünk igényes, rendezett munkakörnyezettel, valamint lelkes csapattal vár a meghirdetett munkakörben.,

  • Annak külön örülünk, ha a meghirdetett pozícióhoz hasonló munkakörben szereztél már tapasztalatot,
  • ismered a Kulcs-Soft ügyviteli rendszert
  • és ha beszélsz angol vagy német nyelven., ,

Amit elvárunk:,

  • Minimum középfokú szakirányú végzettség (ellátási lánc, logisztika),
  • 2-3 éves hasonló területen szerzett tapasztalat,
  • Német vagy angol nyelv társalgási szintű ismerete,
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek,
  • Ügyviteli rendszer használatában szerzett tapasztalat,
  • Pontos, precíz munkavégzés, felelősségvállalás,
  • Jó szervező és kommunikációs készség, logikus gondolkodásmód,
  • Gyors és hatékony problémamegoldó képesség

Előnyt jelent:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat,
  • Kulcs-Soft ügyviteli rendszer ismerete

Feladatok:

  • Termelési területek alapanyag, csomagolóanyag, működéshez szükséges anyagok ellátásának biztosítása (üzemi logisztika),
  • Stratégiai beszerzés,
  • Raktári logisztikai folyamatok folytonosságának biztosítása, fejlesztése és optimalizálása,
  • A raktárosok munkájának szervezése, irányítása, a munka ellenőrzése,
  • Leltározási feladatok szervezése, irányítása,
  • Ügyfelekkel való kapcsolattartás (szóban és írásban),
  • Kimutatások, jelentések elkészítése,
  • Kiszállítások szervezése külföldre és belföldre (EKAER),
  • Szállítási igények összesítése,
  • Árukiadás bizonylatolása,

, Mit érdemes tudni a Cégről?,

  • Fertőszentmiklóson működik gyárunk 2008 óta., Ez egy olyan hely, ahova minden kolléga örömmel és lelkesedéssel érkezik meg minden nap.,
  • Vállalatunk mindkét tulajdonosa cukrász családból érkezett a szakmába.,
  • Mondhatjuk, hogy vérükben van ez a szakma és minden napjukat átszövi., Zsuzsa és Kolos közvetlen, szerény és szakmailag elismert szereplői a régió édesipari közösségének.,
  • A 2023-as év során nagyon izgalmas újításokkal jelenünk majd meg a piacon.,

Célunk továbbra is változatlan:

  • Magyarország legfinomabb vajas linzereit és süteményeit készítjük prémium minőségben, a magyarok és szomszédaink legnagyobb örömére.

Amit kínálunk:

  • Stabil vállalati háttér,
  • Hosszú-távú, biztos munkalehetőség,
  • Pozícióhoz illeszkedő bérezés és 13. havi fizetés,
  • Teljesítménytől függő bónusz,
  • Cafeteria,
  • Bejárási támogatás,
  • Jubileumi jutalom,
  • Tréningek, szakmai fejlődési lehetőség,

, Csatlakozz csapatunkhoz és érjünk el sikereket együtt!

Munkavégzés helye:

Fertőszentmiklós