Beszerzési gyakornok (Törökbálint)

A hirdetés már lejárt!

Mind-Diák Szövetkezet

A Xylem a világ vezető globális víztechnológiai társasága, mely szivattyúzás és vízkezelés területén nyújt termékeket ügyfeleinek. A társaság a világ 150 országában rendelkezik erős és hosszú távú vevőkapcsolatokkal, sikerességükhöz 16.000 alkalmazott járul hozzá. A cégcsoporthoz több, mint 40 márka kapcsolódik, melyek kis kivétellel piacvezetői adott szegmensüknek.

Beszerzési gyakornok

Feladatok

  • Tréning szervezésben való segétség
  • Mindennapi munkához szükséges irodaszerek, mobiltelefonok beszerzése
  • Egyeztetés a partnerekkel
  • Adminisztráció és munkakezelés osztályon belül
  • Háttér adatbázisok vezetése, feltöltése
  • Dokumentációk és levelezések rendezése
  • Beszerzési csapat támogatása
  • Egyéb beszerzéssel kapcsolatos teendők elvégzése

Elvárások

  • Aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony felsőoktatási intézményben
  • Felhasználó szintű MS Office ismeret
  • Középfokú angol nyelvtudás

Munkaidő

  • Hétfő-péntek 8:00-17:00 között heti minimum 20 óra vállalása
  • Legalább 6 hónapos időtartam

Amit kínálunk

  • Bruttó bér: 2200 Ft/óra
  • Diplomamunka elkészítésének lehetősége
  • Széles körű tapasztalatszerzési lehetőség
  • Hosszú távú diákmunka
  • Rugalmas munkarend
  • Szakmai gyakorlat leigazolása

Munkavégzés helye

Törökbálint

Törökbálint