Beszerzési projekt asszisztens (Komárom)

Legyünk együtt sikeresek!

Komáromi, nyugati cégkultúrával rendelkező gyártó Partnerünk részére keresünk kollégát a következő pozícióba:

Beszerzési projekt asszisztens

Feladatok

  • Indirekt beszerző csapat munkájának támogatása;
  • Globál szerszámmegrendelések nyomon követése SAP-ban;
  • Szoros együttműködés a globál beszerző csapattal, a beszállítókkal és a német központ társosztályaival;
  • Megrendelések készítése, kiküldése és nyomon követése;
  • Számlázással kapcsolatos adninisztráció, esetleges reklamációk kezelése;
  • Riportok készítése.

Elvárások

  • Min. 2 éves autóiparban szerzett tapasztalat (beszerzés vagy projektmenedzsment vagy adminisztratív terület);
  • Kommunikáció képes angol és német nyelvtudás;
  • Számítógépes ismeretek (Excel, SAP);
  • Felsőfokú végzettség (előnyt jelent).

Amit kínálunk

  • Nemcsak a vállalat, hanem a csapat is stabil, a fluktuáció alacsony;
  • Hosszú távú karrierépítés lehetősége, képzéseken való részvétel lehetősége;
  • Motiváló juttatási rendszer, bejárás támogatása;
  • Segítőkész csapat és jó munkahelyi környezet.

Munkavégzés helye

  • Komárom

Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással! A fényképes önéletrajzokat magyar / idegen nyelven várjuk. Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük! Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Komárom