Beszerző (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Ipari padlóburkolatok gyártásával és szennyfogó rendszerek értékesítésével foglalkozó 30 éve működő magyar tulajdonú vállalkozás megbízásából keresünk Budapestről / Pest megyéből munkatársat az alábbi pozícióba:

Beszerző

Elvárások:

  • Középfokú aktív angol nyelvtudás (napi munkához szükséges),
  • 3-5 év hasonló területen szerzett tapasztalat,
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret,
  • Excel használatában jártasság,
  • Proaktívitás és csapatjátékos hozzáállás,
  • Precíz munkavégzés,
  • Gyors probléma megoldó képesség

Előnyt jelent:

  • Német nyelv ismerete

Feladatok:

  • Folyamatos kapcsolattartás meglévő beszállítókkal,
  • Rendelések leadása és nyomon követése az anyagok beérkezéséig,
  • Fuvarok szervezése - gyűjtő, részrakó stb.,
  • Fuvarozók versenyeztetése, szerződéskötések,
  • Beszerzéshez kapcsolódó adminisztrációs feladatok végrehajtása,
  • Teljesítések nyomon követése,
  • CRM rendszer folyamatos karbantartása,
  • Gyártás-tervezés támogatása,
  • Egyeztetés a társ osztályokkal,
  • A beszerzési rendszer naprakész nyilvántartása,
  • Beszállítók értékelése,
  • Esetleges reklamációk kezelése,
  • Új beszállítók felkutatása, ajánlatok kérése, kiértékelése

Amit kínálunk:

  • Alkalmazotti jogviszony,
  • Nettó 450 000 Ft alapfizetés,
  • Negyedéves céges bónusz,
  • Gépkocsi költségekhez bejárási támogatás, esetleg céges autó használat,
  • Céges telefon,
  • Teljeskörű betanítás a saját programjainkra,
  • Hosszú távú munkalehetőség egy folyamatosan fejlődő vállalatnál,
  • Fejlődési lehetőséget kínáló munkakörnyezetben,
  • Vidám, összetartó, támogató csapatot,
  • Dolgozói programok: év végi csapatépítő, ,
  • Munkaidő:, Hétfő - Péntek 8.00-16.30

Munkavégzés helye:

Budapest

Budapest