Beszerző (Kecskemét)

Beszerző

Leírás

Kecskeméti, multinacionális partnercégünk megbízásából keresünk munkatársat, Beszerző pozícióba.

Beszerző

Feladatok

  • Gyártáshoz szükséges alapanyagok és csomagolóanyagok határidőre történő megrendelése
  • Rendelések nyomon követése, azok rendelkezésre állásának biztosítása
  • Reklamációk kivizsgálása, kezelése
  • Biztonsági készletek biztosítása, lejárati idejének figyelése, a lejárt alapanyagok minimálisra csökkentése
  • A megszűnő termékek megmaradó alapanyagainak és csomagolóanyagainak minimálisra csökkentése
  • Az alapanyag és csomagolóanyag árak nyomon követése
  • Szállítási dokumentumok a belső jóváhagyási rendszerbe történő feltöltése
  • Beérkezések rögzítése EKAER rendszerben
  • Beszállítók listájának aktualizálása a társosztályokkal
  • Havi zárásokban való aktív részvétel
  • Beszállítókkal való napi kapcsolattartás
  • Rendelésekkel kapcsolatos jelentések, kimutatások elkészítése és elküldése

Elvárások
  • Felsőfokú végzettség
  • Beszerzés területén szerzett legalább 1 éves tapasztalat
  • Kommunikáció képes angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Amit kínálunk
  • Izgalmas, változatos feladatokat és egy támogató, profi csapatot,
  • Multinacionális közeg,
  • Az alapbéren felül 13. és 14. havi bér,
  • Kihívásokkal teli feladatok és szakmai előrelépési lehetőség.

Munkavégzés helye

Kecskemét

Kecskemét