Beszerző (Böhönye)

Humán Centrum Kft.

Beszerző

Leírás

Partnercégünkkel 5 éve működünk együtt sikeresen. Tevékenysége villanymotorok gyártásához fűződik.

Feladatok

  • gyártásterv alapján alapanyagok rendelése
  • készletgazdálkodás

Amit kínálunk

  • Bejelentett munkaviszony hosszú távon
  • Igényes, modern, tiszta munkakörnyezet
  • Rugalmas irodai munkarend
  • Bér megegyezés szerint
  • Jutalom/Ösztönző: belső szabályzat szerint, kb. egy - másfél havi fizetés évente, több részletben és jogcímen
  • Utazási költségtérítés: gépkocsival 30 Ft/km vagy bérlet támogatás 86 %

Elvárások

  • Szükséges gyakorlat: minimum 1 év
  • Képzettség: legalább középfokú szakirányú
  • IT ismeret: felhasználói szintű
  • Nyelvismeret: magabiztos német és/vagy angol
  • Egyéb elvárások: önálló, gyakorlatorientált

Munkavégzés helye

  • Böhönye és környéke
Böhönye