Beszerző / Elektronikai műszerész (Budaörs)

A hirdetés már lejárt!

Informatikai tervező és rendszerintegrátor cég beszerzési és gyártás közeli feladatok elvégzésére keres elektronikai műszerészt. Sokoldalú és kihívásokban gazdag munkakör, ahol az elektronikai alkatrészek és az SMT technologiák ismerete követelmény. Műszaki érdeklődésű, munkájára igényes, univerzális, terhelhető és tanulásra kész jelentkezőket várunk.

Beszerző / Elektronikai műszerész

Feladatok

  • számítástechnikai alkatrészek beszerzése, raktárgazdálkodás
  • gyártáshoz szükséges anyagkészlet biztosítása
  • alvállalkozók munkájának vezetése és koordinálása
  • beérkezett gyártmányok minőségellenőrzése
  • SMT panelek kézi végszerelése, alkatrészek beültetése, javítások
  • beszerzési és gazdálkodási programok kezelése

Elvárások

  • elektronikai műszerészi vagy SMT technológusi középfokú végzettség
  • elektronikai technikusi gyakorlat
  • angol nyelv középfokon
  • precíz adminisztrációs képesség és munkavégzés
  • állandó tanulási képesség
  • számítástechnikai eszközök és technológiák ismerete

Amit kínálunk

  • versenyképes fizetés
  • egyéb juttatások
  • dinamikus csapat
  • világpiaci környezet és kitekintés

Munkavégzés helye

Budaörs, Terrapark nevű irodapark, ahová elsősorban Budaörshöz közel lakó vagy jó közlekedéssel rendelkező pályázók jelentkezését várjuk.

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal és a fizetési igény megjelölésével lehet a megjelenéstől számított 2 héten belül.

Budaörs