Beszerző-Logisztikus (Szekszárd)

Növényi zsír és olaj gyártással foglalkozó cég megbízásából keresünk angolul tárgyalóképesen beszélni tudó új munkatársat az alábbi pozícióba:

Beszerző-Logisztikus

Elvárások:

  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás,
  • B kategóriás jogosítvány,
  • Beszerzési területen szerzett több éves tapasztalat,
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek,
  • Kiváló problémamegoldó és konfliktuskezelő készség,
  • Mobilitás, rugalmasság,
  • Önállóság, precizitás, terhelhetőség

Feladatok:

  • Operatív beszerzői feladatok ellátása,
  • Kapcsolattartás a beszállítókkal,
  • Szállítói tárgyalások lebonyolítása,
  • Alapanyagok , szolgáltatások megrendelése, ezzel kapcsolatos minőségirányítási rendszer kezelése, fenntartása,
  • A megrendelt beszállítások nyomon követése, a pontos beérkezések betartatása,
  • Szállítmányozói céggel folyamatos kapcsolattartás,
  • Kimutatások, statisztikák készítése, piaci trendek követése,
  • Időszakos és kért jelentések elkészítése, a vezetők folyamatos tájékoztatása, jelentések, beszámolók készítése,
  • Társosztályokkal történő együttműködés,

, Megbízóról:,

Növényi zsírok és olajok specialistája Szekszárdon, Pálma és kókusz zsírok, olajok Magyar gyártótól

Amit kínálunk:

  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség,
  • Családias munkahelyi légkör, fiatal, dinamikus csapat, támogató vezetőség,
  • Versenyképes jövedelem,
  • , HOSSZÚTÁVÚ MUNKALEHETŐSÉG AZ ÉLELMISZERIPARBAN!

Munkavégzés helye:

Szekszárd

Szekszárd