Betanított elektromos berendezés szerelő (Budapest)

A Delego Kft Magyarország egyik meghatározó munkaerő-kölcsönző vállalataként teljes körű HR szolgáltatást nyújt partnerei és az álláskeresők részére.Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődésedet, kérjük töltsd ki a hirdetés alján található JELENTKEZÉS űrlapot.

Munkaerő- kölcsönzési engedélyszám:1432-1/2012-1300-915

Minősített kölcsönzői eng. szám.: BP/0701/075046-5/2022-10

Betanított elektromos berendezés szerelő
216

Feladatok

  • Transzformátorok szerelése műszaki rajz alapján

  • Tekercsek felhelyezése, ékelési és lemezelési feladatok ellátása

  • Szükséges kötések kialakítása – dokumentáció alapján

  • Kis- és nagyfeszültségű átvezetők felszerelése

  • Szerelvényezések lebonyolítása

  • Dokumentáció vezetése az elvégzett munkafolyamatokról SAP rendszerben

Elvárások

  • Alapfokú iskolai végzettség, preferált a középfokú műszaki/elektronikai szakképesítés

  • Alapszintű számítógépes ismeretmunkaműveletek rögzítése miatt elengedhetetlen

  • Alapfokú műszaki rajz olvasási készség és tanulási hajlandóság

  • Műszaki érzék és érdeklődés

  • Szabálykövető hozzáállás, igényes munkavégzésre való törekvés

  • Önálló munkavégzés, ugyanakkor csapatjátékos személyiség

  • Jó kézügyesség és monotónia-tűrés, jó fizikai állóképesség

  • Túlóra vállalási hajlandóság

Amit kínálunk

Vonz a műszaki világ, és örömmel állsz neki szerelni?

Rendelkezel tapasztalattal nagy feszültségű árammal való munkavégzésben?

Ismered a különböző kéziszerszámokat és könnyen kiigazodsz a műszaki rajzok olvasásában?
Nem riadsz vissza a nagyméretű transzformátorok szerelésétől és áramforrások bekötésétől?

ITT AZ IDŐ hasznosítani a megszerzett tapasztalatod -> ez a Te LEHETŐSÉGED!

Jelentkezz és keress havonta akár br. 750.000* Ft-ot!

Amiért érdemes jelentkezni:

  • Tapasztalattól függő alapbér (Br. 476.000-750.000 Ft/hó)

  • Alapbéren FELÜLI egyéb juttatások:

  • Nt. 32.000 Ft/hó - Cafeteria juttatás (br. 504 000 Ft/év)

  • NÖVELT MŰSZAKPÓTLÉK: 40%

  • HAVI BÓNUSZ: 10-25%-ban - alapbér %-os mértéke teljesítményed alapján

  •  MUNKÁBAJÁRÁSI támogatás:

  • Budapest határain túlról érkezőknek autó esetén: 30 Ft/km arányban.

  • Tömegközlekedés esetén: 86%-os arányban.

  • BEJELENTETT munkaviszony HOSSZÚ TÁVON

  • Megbecsülés és elismerés, fejlődési lehetőség

Egyéb:

  • Munkavégzés helye: Budapest, XXI. kerület

  • Műszakrend: 2 műszak (8 óra/nap)

Budapest