Betanított fémipari pozíciók Kecskeméten 1-2-3 műszakban (Kecskemét)

A hirdetés már lejárt!

Betanított fémipari pozíciók Kecskeméten 1-2-3 műszakban

Leírás

Megbízható, stabil munkahely, leállások nélkül!

Kecskeméti telephelyű, prémium kategóriás fémipari termékek gyártásával foglalkozó partnerünk megbízásából keresünk hegykovács, szemcseszóró, dörzshegesztő kollégákat.

Feladatok
A pozíciókban az alábbi feladatokra számíthatsz:

  • szerszámgépek fém alkatrészeinek formázása,
  • mérőeszközök használata, szerelés,
  • dörzshegesztő gép kezelése.

Elvárások

  • Minimum alapfokú végzettség,
  • műszaki beállítottság,
  • 1, 2 és 3 műszakos munkarend vállalása,
  • pontos, precíz munkavégzés.

Amit kínálunk

  • Nettó 340.000-400.000 Ft-os bérezés,
  • nettó 20.000 Ft Cafeteria juttatás.
  • Hűségprémium bruttó 350.000 Ft!!!
  • Ajánlási bónusz nettó 120.000 Ft!!!
  • Előrelépési lehetőség,
  • szabad hétvégék,
  • családias, modern munkakörnyezet,
  • ingyenes céges járatok az alábbi településekről: Nagykőrös, Kiskunfélegyháza, Városföld, Katonatelep

Munkavégzés helye

Kecskemét

Kecskemét