Betanított kézi állórész gyártó (Marcali)

A hirdetés már lejárt!

Humán Centrum Kft.

Betanított kézi állórész gyártó

Leírás

Ventillátor motorokat gyártó partnerünk kínál változatos, betanított fémipari feladatokat 800 dolgozót foglalkoztató gyárában. Pályakezdőknek és szakmát váltóknak is kiváló lehetőség.

Feladatok

  • vasmag horonyszigetelés
  • kézi tekercsberakás,
  • spulni készítés,
  • tekercselt állórész kivezetéseinek összekötése,
  • tekercsfej fizikai méretének kialakítása,

Elvárások

  • 8 általános iskola

Munkaidő

  • 3 műszakos munkarend

Amit kínálunk

  • bejelentett munkaviszony hosszú távon
  • bér: bruttó 420.000 - 500000.-Ft/hó
  • +30%-os délutáni műszakpótlék, 40 % éjszakás műszakpótlék
  • 100%-os túlórapótlék
  • 13. havi fizetés
  • teljesítményprémium
  • jelenléti bónusz (25 000,- Ft/hó)
  • igényes, modern, tiszta munkakörnyezet
  • 6 hónap után cafeteria

Ingyenes céges buszjáratok a következő településekről indulnak

Nagykanizsa, Galambok,Csurgó, Kaposvár, Keszthely, Lengyeltóti, Somogyvár, Tapsony, Nagyatád, Csokonyavisonta, Görgeteg

Előnyök

  • gyári környezetben szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye

  • Marcali és környéke
Marcali