Betanított lakatos (Budapest)

A Delego Consulting Kft Magyarország egyik meghatározó munkaerő-közvetítő vállalataként teljes körű HR szolgáltatást nyújt partnerei és az álláskeresők részére

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődésedet, kérjük TÖLTSD KI a hirdetés alján található JELENTKEZÉS űrlapot, valamint küldd el nekünk önéletrajzod.

Munkaerő -közvetítési engedélyszám: 680-3/2012-0900

Betanított lakatos
292

Feladatok

  • Fémvázak kialakításában való részvétel
  • Segítség nyújtás a lakatos kollégák részére
  • Mérési feladatok elvégzése, azok ellenőrzése
  • Szükséges alapanyagok(fém) vágása, munkadarabok legyártása
  • Fémvázra illesztendő borítások (fém) gyártásában és beszerelésében való részvétel
  • Kötések készítése
  • Hegesztési feladatok előkészítése

Elvárások

  • Csapatszellem, megbízhatóság - (Csapatban fogsz dolgozni!)
  • Terhelhetőség
  • Szépérzék és modern gondolkodásmód
  • Felelősségteljes munkavégzés
  • Logikus, problémamegoldó hozzáállás
  • Lakatos, Karosszérialakatos vagy kapcsolódó fémipari területen szerzett több éves tapasztalat – VÉGZETTSÉG NÉLKÜL is betölthető munkakör

Amit kínálunk

Luxus lakóautók építésével foglalkozó partnercégünk számára keresünk legújabb kollégáinkat a következő pozícióba:

Betanított munkatárs (lakatos beállítottsággal)– Budapest, XVI. kerület

EGY műszak – SZABAD hétvégék – EXTRÁN KIEMELKEDŐ fizetés – KREATÍV munka – BIZTOS állás – Végzettség NÉLKÜL, de TAPASZTALATTAL

Végre egy olyan hely, ahol NEM PROBLÉMA, ha nincs végzettséged, de ha rendelkezel tapasztalattal, talpraesett vagy és jól tudsz dolgozni, akkor itt értékelni fognak és jól fogsz keresni EGY műszakban!

  • EXTRA MAGAS fizetés, mely az eltöltött idővel és szakmai tapasztalattal tovább EMELKEDIK
  • NEM SZÜKSÉGES végzettség, de azért legyen TAPASZTALATOD fémipari területen
  • Próbaidő után CAFETERIA, amely a cégnél töltött idővel folyamatosan EMELKEDIK
  • TELJESÍTMÉNYBÓNUSZ, mely már a próbaidő alatt is jár
  • 1 műszakos munkarend (6:00-14:30)

Munkavégzés helye

Budapest XVI. kerület,Valami utca

Budapest