Betanított munkás (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Szigetelt csővezeték gyártó óbudai cégünk fizikai munkára azonnali kezdéssel keres

Betanított munkásokat Extruder gépkezelő munkakörbe

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bér (műszak pótlék, túlóra pótlék)
  • Megbízható, stabil vállalati háttér
  • Hosszútávú munkalehetőség, állandó bejelentett munkaviszony
  • Rendezett munkakörülmények
  • Vidéki munkavállaló esetén szállás megoldott
  • Fejlődési lehetőség

Elvárások:

  • Műszaki beállítottság
  • Szorgalom
  • a munka elvégzéséhez megfelelő fizikum

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Targoncavezetői jogosítvány
  • Oldalvillás targonca-vezetői tapasztalat
  • Műanyag extrudáló gépen szerzett tapasztalat
  • Gépbeállítói, vagy gépkezelői tapasztalat (bármilyen ipari gépen)
  • Műszaki alapképzettség

Önéletrajzzal a "Jelentkezem az állásra gombra" kattintással, munkakör megjelölésével.

Budapest