Betanított munkás/rakodó állás

pénzügy / számvitel

Kompenzációs specialista

Megbízónk egy multinacionális FMCG vállalat, mely HR csapatába keres új munkatársat, aki a cég stratégiáját kiszolgáló humán, adminisztratív, munkaügyi, bérszámfejtési és C&B rendszer irányításáért és fejlesztéséért felel.

Feladatok / Job description
  • A bérszámfejtés teljes körű ügyintézése (külső szolgáltatóval)
    - A bérszámfejtéshez szükséges elemzések elkészítése
    - Munkaügyi és HR tanácsadás, személyügyi, munkajogi kérdések megválaszolása
    - Munkaszerződések elkészítése, ki-beléptetés, munkaügyi folyamatok koordinációja
    - A vállalati cafeteria menedzselése
    - A létszám-, és bértervezésben való aktív részvétel
    - Fizetési felmérések elkészítése
    - Javadalmazási döntések előkészítésében való aktív közreműködés
    - Személyzeti kimutatások, riportok készítése
    - Munkáltatói SZJA bevallások koordinálása a külső szolgáltatóval
    - Szoros együttműködés a kontrolling-, és számviteli, illetve egyéb társosztályokkal
    - Teljes körű expat ügyintézés
Elvárások / Requirements
  • 4-5 év szakmai tapasztalat (FMCG, gyártási háttér előny)
    - Hatályos munkajogi ismeretek
    - Felsőfokú iskolai végzettség (gazdasági, HR, jog)
    - Angol nyelv tárgyalási szintű ismerete
    - Magas szintű Excel ismeret
    - NEXON BÉR felhasználói ismerete
    - Integrált vállalat-irányítási rendszerben (SAP) szerzett tapasztalat
    - Kiemelkedő kommunikációs-, és szervezőkészség
    - Jó konfliktuskezelési és együttműködési készség
    - Kiemelkedő analitikus készség, pontosság, alaposság
    - Nyitottság, megbízhatóság, lojalitás
    - Önállóság, terhelhetőség
Kapcsolattartó személye / Contact person
  • Dóra Dési
    +36 1 688 6830

Randstad Hungary Kft.
1024 Budapest
Lövőház utca 39.
2. emelet
Tel:+36 1 411 2090,
+36 1 487 5050
www.randstad.hu