Betanított munkatárs – Könnyű fizikai munka (Budapest)

A Delego Kft. Magyarország egyik legdinamikusabban bővülő munkaerő-közvetítő vállalataként teljes körű HR szolgáltatást nyújt partnerei és az álláskeresők részére.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődésedet, kérjük TÖLTSD KI a hirdetés alján található JELENTKEZÉS űrlapot.

Munkaerő- kölcsönzési engedélyszám:1432-1/2012-1300-915

Minősített kölcsönzői eng. szám.:BP/0701/075046-5/2022-10

Betanított munkatárs – Könnyű fizikai munka
328

Feladatok

  • Alapanyagok betöltése
  • Gépek indítása és felügyelete
  • Kész termékek kiszedése és ellenőrzése
  • Termékek dobozokba helyezése - hajolgatással járó munkavégzés

Elvárások

  • Általános iskolai végzettség
  • Dolgozni akaró, megbízható személyiség
  • Magas monotónia-tűrés és jó fizikai erőnlét
  • 3 vagy 4 műszakos, álló munka vállalása
  • Precíz, pontos munkavégzés

Amit kínálunk

EGYSZERŰ, KÖNNYEN végezhető feladatok - SZABAD hétvégék – SZÁMOS EXTRA juttatás – EMELT műszakpótlék – VÁLASZTHATÓ 3 vagy 4 műszak

KIEMELKEDŐ lehetőség, szalaszd el!

  • FIX alapbér(értékelést követően pozitív teljesítmény alapján évente 2X EMELJÜK a béred)
  • VÁLASZTHATÓ beosztás
    • 3 műszak hétfőtől- péntekig tartó napi 8 órás munkavégzés SZABAD hétvégéid lesznek!
    • 4 műszak 3 nap munka, majd 3 nap pihenőnap RENGETEG pihenőnap vár
  • EGYSZERŰ, KÖNNYEN tanulható munkafolyamatok
  • Stabil hátterű cég, HOSSZÚ TÁVÚ munkaviszony

Béren FELÜLI egyéb juttatások:

  • EMELT műszakpótlék – már 14:00 órától!
    • 14:00 – 18:00 között 20%
    • 18:00 - 06:00 között 35 %
  • CAFETERIA - br. 35.000 Ft/hó(első teljes ledolgozott hónaptól)
  • VÁLTOZÓBÉR – a br. havibér 0-20% közötti összege PLUSZBAN- próbaidő alatt is!
  • FIZETETT szünetek(7 óra 30 perc munka /nap, de 8 órát fizetünk!)
  • BEJÁRÁSI TÁMOGATÁS:
    •  gépjármű esetén: HÁZTÓL HÁZIG 18 Ft/km arányban TÁMOGATUNK,
    • tömegközlekedés esetén: 86%-ban Budapest közigazgatási határig.
  • Túlóra vállalási LEHETŐSÉG, ne feledd a 100%-os túlórapótlékot!

Hölgyek, Urak, Pályakezdők jelentkezését is várjuk,VÉGZETTSÉG NEM szükséges a pozícióhoz!

Munkavégzés helye

Budapest X. kerület

Budapest