Betanított operátor (Budapest)

Humán Centrum Kft.

Betanított operátor

Leírás

Nemzetközi megbízónk fő tevékenysége ipari gázturbinák összeszerelése, alkatrészek gyártása, tartalékalkatrész-kereskedelem a világ majd minden országában.

Feladatok

  • Anyagmozgatással illetve termelési folyamatok közötti termékfelkészítéssel kapcsolatos munkák elvégzése
  • A termelésfolytonosságot segítő tevékenységek megtervezése és végrehajtása
  • Kézi anyagmozgatás
  • A berendezés kezelői karbantartásának és felülvizsgálatának elvégzése
  • A munkavégzéshez szükséges emelőszerkezet rendeltetésszerű használata
  • A szükséges termelési illetve termelés-előkészítő és támogató tevékenységek végrehajtása
  • Dokumentációs feladatok elvégzése

Elvárások

  • 8 általános iskolai tanulmányok
  • 1, 2, 3 vagy folyamatos műszak (2 nap 06.00-18.00, 2 nap 18.00-06.00, 4 nap pihenőnap) vállalása

Amit kínálunk

  • Versenyképes bérezés
  • Ingyenes céges buszjárat (Budapest - Pest megye - Heves megye) vagy utazási költségtérítés elszámolása
  • Egyéb juttatások, műszakpótlék, túlóra
  • Munkába lépéstől biztosított cafeteria keret
  • Kedvezményes étkezési lehetőség
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Túlóra kifizetése tárgyhavi bérrel történik
  • Ajánlási bónusz

Előnyök

  • Fémiparban és gyártásban szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye

  • Budapest IV.
Budapest