Betanított Operátor (Szigetszentmiklós) (Szigetszentmiklós)

Betanított Operátor (Szigetszentmiklós)

Leírás

Unod már, hogy láblógatással telnek a napjaid? Ha van benned tanulási vágy és szívesen kipróbálnád magad gyári környezetben, akkor jelentkezz hozzánk és mi segítünk felvenni a fonalat! Könnyű fizikai munkavégzésre keresünk lelkes és törtető munkavállalókat szigetszentmiklósi telephelyünkre.

Feladatok
Feladataid közé fognak tartozni:

  • Termékek válogatása és selejtezése
  • A gépek betöltése és üzemeltetésükben való segédkezés
  • Termelőüzemi gépek működtetése

Elvárások
Könnyen teljesíthető elvárásaink feléd:
  • Rendelkezel 8. általános iskolai végzettséggel
  • Ne okozzon problémát a 3 műszak-szabad hétvégékért cserébe
  • Betanulás után rutinosan végzed a munkád

Előnyödre válhat:
  • Dolgoztál már gyártósoron
  • Tapasztaltad már, hogy milyen is az éjszakai munkavégzés

Amit kínálunk
Amit a munkádért cserébe kaphatsz:
  • Nem megterhelő munkát végzel napi 7,5 órában
  • Kezdésnek akár nettó 280.000-290.000 forintos bércsomag
  • Ha nagyon szorgalmas vagy, túlórát szabadon vállalhatsz
  • Kezdj akár a héten és lépj előre jövő hónapban!
  • Mi hosszútávon számítunk rád, reméljük, hogy te is!
  • Csak az első buszmegállóig kell elbiciklizned, a többit mi álljuk!
    • Itt tedd le a biciklit: Budapest (XI., XXI., XXII. kerület), Szigetszentmiklós, Szigethalom, Taksony, Dunaharaszti, Ráckeve, Szigetújfalu, Szigetszentmárton, Szigetcsép, Tököl, Halásztelek, Makád, Szigetbecse

Egyéb:
  • Munkavégzés helye: Szigetszentmiklós, Leshegy Ipari Park;
  • Műszakrend: 3 műszakos munkarend

Munkavégzés helye

Szigetszentmiklós