Gépkezelő - Ingyenes céges buszjáratok Budapestről és vidékről! (Szigetszentmiklós)

Gépkezelő - Ingyenes céges buszjáratok Budapestről és vidékről!

Leírás

KISZÁMÍTHATÓSÁG. TISZTASÁG. SZABAD HÉTVÉGÉK.

Szigetszentmiklósi üzemünk a fentiekről híres! Ha a gyártás a te pályád, vagy kezdőként belevágnál, jelentkezz! Könnyű fizikai munkára, napi 8 órában, Gépkezelő pozícióba keresünk kollégákat!

Feladatok
Amilyen feladatokra számíthatsz....

  • Gépek kezelése (elindítás-megállítás)
  • Gépek alapanyaggal való ellátása
  • Kisebb paraméterezések elvégzése
  • Gépek, berendezések tisztán tartása
  • Minőségellenőrzés
  • A folyamatokhoz tartozó adminisztráció

Elvárások
Te vagy a mi emberünk, ha...
  • Rendelkezel termelési területen szerzett tapasztalattal és alapfokú végzettséggel
  • Nem jelent számodra gondot több műszak vállalása;
  • Fogékony vagy a műszaki megoldásokra;

Csak ELŐNYÖDRE vállhat, ha...
  • Gépészeti vagy műszaki végzettség van a kezedben;
  • Szereztél már tapasztalatot gépkezelésben termelői vállalatnál.

Amit kínálunk
Ha mellettünk döntesz mi az alábbiakat kínáljuk cserébe:
  • Minden hónapban hazavihető akár nettó 350.000 Ft, a többi már csak a szorgalmadon múlik;
  • Nálunk nyugodtan tervezhetsz hosszútávra;
  • Fontosnak tartjuk a szakmai fejlődést és az előrelépési lehetőséget, melyhez folyamatos tréningeket biztosítunk;
  • Rajtad múlik mikor kezdesz, de örülünk ha akár azonnal csatlakozol a csapatunkhoz.
  • Ne aggódj a távolság miatt! Céges buszjárataink jól megközelíthető csomópontoktól indulnak (Budapest 11.,21.,22. kerület, Szigetszentmiklós, Szigethalom, Taksony, Dunaharaszti, Ráckeve, Szigetújfalu, Szigetszentmárton, Szigetcsép, Tököl, Halásztelek, Makád, Szigetbecse, Dunaújváros, Dunavecse, Szalkszentmárton, Kiskunlacháza. Majosháza, Tass, Dömsöd)

Műszakrend: 3 műszakos munkavégzés

Munkavégzés helye: Szigetszentmiklós, Leshegy Ipari Park

Munkavégzés helye

Szigetszentmiklós