Betanított összeszerelő pozíció MEGVÁLTOZOTT MUNKAKÉPESSÉGŰ álláskeresőknek is. (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Betanított összeszerelő pozíció MEGVÁLTOZOTT MUNKAKÉPESSÉGŰ álláskeresőknek is.

Leírás

Amennyiben egy műszakos munkahelyet keresel és nem jelent gondot a változatos munkavégzési hely akkor köztünk a helyed. Saját csapatunkba akár azonnali munkakezdéssel keresünk új és lelkes kollégákat, könnyű, betanított összeszerelő munkák elvégzésére.

Feladatok

  • Csomagolás
  • Összeszerelés
  • Címkézés
  • Egyéb könnyű, betanított feladatok
  • Külsős helyszínen végzett munka

Elvárások
  • Jó látás és kézügyesség
  • 8 órás órás munkarend vállalása (8 órás: 7:00-15:30)
  • Monotonitástűrés
  • Utazási hajlandóság
  • Rugalmasság

Amit kínálunk
  • Egy műszakos munkarend (hétfőtől-péntekig)
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Azonnali munkakezdés
  • Barátságos munkahelyi környezet
  • Alapbéren felüli juttatások

Munkavégzés helye

Budapest, Visonta utca

Budapest