Betanított tekercselt állórész gyártó (Marcali)

Humán Centrum Kft.

Betanított tekercselt állórész gyártó

Leírás

Ventillátor motorokat gyártó partnerünk kínál változatos, betanított fémipari feladatokat 800 dolgozót foglalkoztató gyárában. Pályakezdőknek és szakmát váltóknak is kiváló lehetőség.

Feladatok

  • spulnikészítés
  • gépi tekercselésű állórészek tekercselése
  • a gépi tekercselésű állórészek préselése tekercsfej formázó présen
  • a tekercselőben gyártott állórészek bekötése
  • a kész tekercselt állórészek tesztelése, automata berendezésen
  • a tekercselt állórész dörzsárazása, összeragasztása a megfelelő persellyel
  • a köszörült, persellyel ellátott állórész festése
  • tömszelence szerelés
  • a készre szerelt állórészek tesztelése automata berendezésen
  • az előző pontokban említett műveletekhez használt gépek, eszközök kisebb (alapszintű) beállításainak elvégzése

Elváráok

  • 8 általános iskola

Munkaidő

  • több műszakos munkarend

Amit kínálunk

  • bejelentett munkaviszony hosszú távon
  • bér: bruttó 360-420.000 Ft/hó
  • +30%-os délutáni műszakpótlék, 40 % éjszakás műszakpótlék
  • 100%-os túlórapótlék
  • 13. havi fizetés
  • teljesítményprémium
  • jelenléti bónusz (25 000,- Ft/hó)
  • igényes, modern, tiszta munkakörnyezet

Ingyenes céges buszjáratok a következő településekről indulnak

Nagykanizsa, Galambok,Csurgó, Kaposvár, Keszthely, Lengyeltóti, Somogyvár, Tapsony, Nagyatád, Csokonyavisonta, Görgeteg

Előnyök

  • gyári környezetben szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye

  • Marcali és környéke
Marcali