Beugrós polcrendező (Polgár)

Mind-Diák Szövetkezet

Partnercégünk egy nemzetközi kiskereskedelmi áruházlánc, amely 2004 óta van jelen Magyarországon. Európa és a világ egyéb térségeinek vezető élelmiszer-kiskereskedelmi vállalatai közé tartozik. Csatlakozz Te is ehhez a csapathoz!

Beugrós polcrendező

Feladatok

  • Non-food vásár lebonyolításban való részvétel
  • Asztalok, székek pakolása, rendezése
  • Besegítés a pénztáraknál

Elvárások

  • Nappali tagozatos aktív vagy passzív tanulói/hallgatói jogviszony
  • 18. betöltött életév
  • Precíz munkavégzés

Munkavégzés dátuma

  • 2024.11.12-én kedden 12.00-19.00 óra között

Amit kínálunk

  • Kiemelt bérezés: bruttó 2.000-2.150 Ft/óra
  • Amíg nem vagy még 25 éves szja-mentességre lehetsz jogosult, így a bruttó béred, egyben nettó béred is lesz az adómentesség határáig
  • Ha autóval mész dolgozni, az utazási költséget térítjük

Előnyök

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Autó megléte
  • B kategóriás jogosítvány

Munkavégzés helye

Polgár

Polgár