Recepciós (Budapest)

Mind-Diák Szövetkezet

A FedEx Magyarország egyik piacvezető logisztikai cége, mely a csomagküldés területén nyújt megbízható szolgáltatásokat ügyfeleinek iparágtól és a vállalat méretétől függetlenül.

Recepciós

Feladatok

  • bejövő hívások és posta kezelése
  • ügyfelekkel való kapcsolattartás
  • e-mailek megválaszolása
  • általános irodai adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások

  • nappali tagozatos aktív vagy passzív hallgatói jogviszony
  • középfokú angol nyelvtudás

Munkaidő

  • hétfőnként 7:00-15:30 között
  • szerdánként 12:00-18:00 között történő munkavégzés
  • napi 6-8 órában végezhető diákmunka
  • heti 2-3 nap vállalása

Amit kínálunk

  • bruttó 2327 Ft/óra diákbér
  • amíg nem vagy 25 éves szja mentességre lehetsz jogosult, így a nettó órabéred is 2327 Ft lesz
  • szakmai gyakorlat leigazolása
  • hosszú távú diákmunka
  • jó csapat és számos diák munkatárs vár Rád

A Budapest Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtéren dolgozhatsz, ahova a Nyugatiból vonattal kb. 20 perc alatt eljuthatsz. Ha a Nyugati nem esik útba, akkor Zugló és Kőbánya-Kispest állomásokon szintén felszállhatsz a reptérre tartó vonatra. A budapesti BKK bérleted érvényes erre a távolságra!

Előnyök

  • recepciós munkakörben szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye

Budapest XVIII.

Budapest