BI munkatárs (Budapest), (Nyíregyháza)

A hirdetés már lejárt!

BI munkatárs

Feladatok, amikben számítunk rád:

  • lekérdezések, riportok összeállítása a felmerülő igényeknek megfelelően
  • ütemezett riportok felügyelete, módosítása
  • részvétel az informatikai rendszer fejlesztésével kapcsolatos tesztelésekben
  • havi pénzügyi zárás és a felügyeleti riportok támogatása
  • meglévő folyamatok optimalizálása, a redundanciák kiszűrése

Téged keresünk, ha:

  • szakirányú felsőfokú végzettséged van
  • ismered az SQL nyelvet és/vagy a SAS Enterprise Guide adatkezelési funkcióit
  • erős Microsoft Excel ismeretekkel bírsz
  • angol és/vagy francia nyelvtudással rendelkezel
  • jellemző rád az analitikus szemléletmód
  • jó problémamegoldási és önellenőrzési képességeid vannak
  • képes vagy önállóan, proaktívan dolgozni

Előnyként értékeljük, ha:

  • SAP Business Objects és/vagy Knime ismeretekkel rendelkezel
  • van VBA programozási tapasztalatod
  • tisztában vagy a lakossági hiteltermékek működésével
  • készítettél már felügyeleti riportokat

Amiért jó nálunk dolgozni:

  • nyitott, emberközeli légkörben, egy jó hangulatú csapat tagja lehetsz
  • próbaidő után heti 2 nap home office lehetőség
  • támogatjuk a szakmai fejlődésed
  • kényelmes és színvonalas munkakörülmények között dolgozhatsz
  • innovatív, piacújító megoldások jellemeznek minket
  • széles béren kívüli juttatásokat nyújtunk

Munkavégzés helye, ideje:

  • Nyíregyháza vagy Budapest
  • Teljes munkaidő

Nyíregyháza