Big Data fejlesztő (Budapest)

Ha rendelkezel ügyfélorientált szemléletmóddal, folyékony német nyelvtudással valamint Veritas szoftverek ismeretével, úgy ne hagyd ki a lehetőséget és jelentkezz hozzánk

Big Data fejlesztő

Feladatok

  • Data Engineering Azure és OnPrem Big Data platformon
  • Adatbetöltések fejlesztése Databricks / Spark technologiával
  • Dataflow fejlesztés
  • Azure Data Factory és Oozie technológiával
  • HIVE Adatbázisok fejlesztése / optimalizációja
  • Meglévő adatfeldolgozó folyamatok felügyelése / hibaelhárítás
  • PoC-k (proof of concept) készítése

Ha mindezzel rendelkezel,

  • Minimum 3 év releváns tapasztalat (Data Engineering)
  • 5 év SQL tapasztalat (MS SQL, DB2, Oracle)
  • Hadoopban szerzett tapasztalat
  • Hive és Spark ismerete
  • Microsoft Azureban szerzett fejlesztői tapasztalat
  • Databricsben szerzett tapasztalat

Előnyök:

  • Kafka és Oozie ismerete
  • DevOps tapasztalat (Kubernetes, Docker)

Budapest