Biztonságtechnikai mérnök (Budapest)

Mind-Diák Szövetkezet

A Honeywell a Fortune 100 listában jegyzett technológiai vállalat, amely szerte a világban különféle iparágak számára szállít specifikus megoldásokat, köztük repüléstechnikai szolgáltatásokat, épület-, és ipari vezérlési termékeket, valamint nagy igénybevételre tervezett anyagokat. Magyarországi csapatukhoz most te is csatlakozhatsz!

Biztonságtechnikai mérnök

Feladatok

  • Tender dokumentációk kiértékelése és a tervezési alapok megértése
  • Grafikus felügyeleti szoftver telepítése, konfigurálása, programozása
  • Telepített rendszerek beüzemelése, tesztelése a munkaterületen
  • Projektek átadásain történő részvétel és dokumentálása
  • A kivitelezésen történő munkavégzés dokumentálása
  • Már telepített rendszerek felügyelete
  • Rendszeres visszajelzés az esetlegesen felmerülő problémákról

Elvárások

  • Nappali tagozatos aktív vagy passzív hallgatói jogviszony
  • Villamos vagy biztonságtechnikai mérnök területen folytatott tanulmányok
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány
  • Kiemelkedő kommunikációs képesség

Munkaidő

  • Hétköznaponként irodaidőben
  • Heti minimum 25 óra vállalása
  • Rugalmasan végezhető diákmunka

Amit kínálunk

  • Br. 2566 Ft/ óra diákbér
  • Hosszú távú diákmunka-lehetőség
  • Diákmunka keretein belül ismerheted meg egy biztonságtechnikai cég működését
  • Szakmai gyakorlat igazolása

Előnyök

  • Gyengeáramú rendszerek ismerete
  • Biztonságtechnikai rendszerek beüzemelésében, programozásában szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye

Budapest XIII.

Budapest