Információbiztonsági szakértő, kiberbiztonsági tanácsadó (Budapest)

Adatvédelmi, információbiztonsági és compliance tanácsadással foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Információbiztonsági szakértő, kiberbiztonsági tanácsadó

Elvárások:

  • Elektronikus információbiztonsági vezető vagy érvényes CISA, CISM, CRISC vagy CISSP képesítés,
  • Legalább 5 év információbiztonsági felelős szerepkörben szerzett szakmai tapasztalat,
  • Felsőfokú végzettség

Előnyt jelent:

  • Ha a te hangod mélyebb!,
  • Auditori végzettség, illetve tapasztalat.,
  • Informatikai biztonsági megoldások naprakész ismerete.,
  • Angol / Német kommunikációképes szakmai nyelvtudás.

Feladatok:

  • Ibtv. / Kibertantv. / NIS2 szerinti információbiztonsági felelős feladatainak ellátása állami-, önkormányzati-, illetve céges partnereinknél,
  • IT biztonsági tanácsadás, ,

Megbízóról:, 15 éve foglalkozunk adatbiztonsági, adatvédelmi és információbiztonsági tanácsadással. Professzionális, ügyfélcentrikus szolgáltatásainknak köszönhetően folyamatosan és dinamikusan bővül ügyfelkörünk. A hosszú távon kiszámítható és megbízható partnerség jellemzi és vezérli működésünk.

Amit kínálunk:

  • Rugalmas, feladatorientált egyéni és csapatszintű munkavégzés és időbeosztás.,
  • Szakmai továbbképzések.,
  • Reálbér növekedést garantáló rendszeres bérfejlesztés.,
  • Egyéb juttatások: Iskolakezdési támogatás. Egészségbiztosítás. Rendszeres premizálás., ,
  • Munkavégzési információ:, Alapvetően Home Office, indokolt esetben kiszállással ügyfelekhez.

Munkavégzés helye:

Budapest

Budapest