Biztonságtechnikai szerelő (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Ha több éves szerelői tapasztalattal rendelkezel a biztonságtechnika területén, akkor Téged keresünk!

Cégünk magyar tulajdonú, közel 25 éve a szakmában tevékenykedünk és állandó munkákkal rendelkezünk. A csapatunk létszámát szeretnénk növelni, hogy még több helyen tudjunk egyszerre dolgozni.

Biztonságtechnikai szerelő

Feladatok

  • Beléptető, behatolás-jelző, videómegfigyelő, tűzjelző, HFR rendszerek telepítése
  • Fent felsorolt rendszerek javítása és karbantartása
  • Munkákhoz tartozó dokumentáció elvégzése

Elvárások

  • Legalább 3 év, a biztonságtechnika területén szerzett szerelői szakmai tapasztalat
  • Erősáramú vagy gyengeáramú műszerész/technikus végzettség
  • B kategóriás jogosítvány
  • Fedhetetlen előélet
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Nem kell nyelvtudás

Előnyök

  • vagyonvédelmi szerelői szakvizsga,
  • tűzvédelmi szakvizsgák:
  • tűzjelző rendszerkarbantartó
  • hő- és füstelvezető rendszerkarbantartó

Amit kínálunk

  • Biztos, hosszútávú munkalehetőség stabil fizetéssel
  • Folyamatos munkarend túlóra elszámolással
  • Szakirányú továbbképzés
  • Mobiltelefon és laptop
  • Adott teljesítmény után céges autó

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények
  • Ingyen kávé, üdítő

Egyéb juttatások

  • Céges autó
  • Mobiltelefon
  • Cafeteria
  • Szakmai tréningek
  • Nyelvtanulás támogatása
  • Beiskolázási támogatás

Munka típusa

  • Teljes munkaidő
  • Alkalmazotti jogviszony
  • Folyamatos munkarend

Munkavégzés helye

Rugalmas munkavégzési hely - Budapest, Pest megye

Jelentkezésedhez, kérlek küldd el a fényképes önéletrajzodat is!

Budapest