Biztonságtechnikai technikus (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

A Nemzetbiztonsági Szakszolgálat tevékenységi köre felölel lényegében mindent, ami technológia. A szervezet feladatrendszere folyamatosan bővül, mára komoly jogosítványokkal rendelkezik a titkos információszerzés, a szakértői és hatósági feladatok, valamint a kiberbiztonság területén egyaránt. Nálunk felelősségteljes, biztos életpályára számíthatsz és egy dinamikusan fejlődő csapat tagja lehetsz.

Országos illetékességű költségvetési szervnél végzendő, budapesti munkavégzési helyre, biztonságtechnikai technikusi feladatkör betöltésére munkatársakat keresünk.

 Főbb feladatok, munkák:

  • behatolásjelző, beléptető, videómegfigyelő, automatikus tűzjelző és oltó, illetve kaputelefon rendszerek üzemeltetése, karbantartása, illetve eseti hibaelhárítása
  • részvétel a rendszerek telepítésében, kiépítésében és beüzemelésében

 Elvárások

  • középfokú műszaki végzettség
  • pontos, precíz, önálló, munkavégzés
  • kreativitás, jó probléma és feladatmegoldó képesség
  • motivált személyiség
  • alap szintű MS Office ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány

Nyelvismeret:

  • nem feltétel

Előnyt jelent:

  • elektrotechnikai műszerész vagy technikus végzettség
  • IT hálózatszerelési ismeretek
  • biztonságtechnikai kivitelezésben, karbantartásban szerzett szakmai tapasztalat
  • tűzvédelmi szakvizsgák megléte (8., 9., 13.,15.)
  • alapfokú angol nyelvtudás

 Amit kínálunk:

  • hosszú távú, biztos munkalehetőség
  • komoly, nagy rendszerekkel történő tapasztalatszerzés, munkavégzés
  • szakmai fejlődés a biztonságtechnika minden területén
  • kihívásokkal teli, változatos és felelős szakmai munka
  • regionális jelentőségű, illetve országos kiterjedésű feladatokban való részvétel
  • szakirányú továbbképzéseken való részvétel
  • kezdő bruttó bér 540.000 Ft, amely releváns szakmai tapasztalat esetén emelkedhet
  • cafeteria juttatás

Szektor:

  • Technikus
  • Teljes munkaidő
  • Budapest

Kulcsszavak: biztonságtechnika, technikus, biztonságtechnikai szerelő, elektrotechnikai műszerész

Online jelentkezés link kitöltésével és ezzel párhuzamosan egy magyar nyelvű önéletrajz megküldésével lehet, a tárgyrovatban kérjük megjeleníteni: „Biztonságtechnikai technikus 2023 Jobline.hu” jeligét.

Budapest