Biztosítási állománykezelő és ügyfélszolgálati pozícióra munkatársat keresünk (Budapest)

Biztosítási állománykezelő és ügyfélszolgálati pozícióra munkatársat keresünk

Feladatok

  • Telefonos, személyes és írásbeli napi ügyfélszolgálati tevékenység végzése (nem értékesítés)
  • Biztosítási ajánlatok elbírálása, rögzítése, kötvényesítése, módosítása
  • Biztosítási díjak könyvelésének ellenőrzése és nyilvántartásának kezelése
  • Biztosításközvetítők ki-be léptetése (MNB regisztráció), adataik kezelése
  • A biztosító szigorú számadású nyomtatványának nyilvántartása
  • Új folyamatok kialakításában való részvétel
  • Meglévő folyamatok javítása

Elvárások

  • irodai környezetben képzeli el a jövőjét
  • a számítógépet magabiztosan tudja kezelni
  • szeret új folyamatokat elsajátítani, a meglévőket javítani
  • empatikus, erős kommunikációs készséggel rendelkezik, szeret segíteni külsős és belsős ügyfeleknek a telefonos, személyes, írásos ügyfélszolgálat során
  • nem ijed meg új feladatoktól, gyorsan tanul, képes precíz, pontos munkavégzésre, ∙ legalább középfokú végzettséggel rendelkezik
  • szeret multi környezetben, mégis családias légkörben, hosszú távon dolgozni

Előnyök

  • call center tapasztalat (bejövő híváskezelés)
  • biztosítási, pénzügyi vagy adminisztratív területen szerzett tapasztalat
  • az office jó ismerős, függvényhasználat, körlevélkészítés nem okoz gondot

Amit kínálunk

  • Kimagasló színvonalú munkakörnyezet Budapest központjában
  • Piacvezető jogi szolgáltatás – 8x-os Superbrands díj
  • Intenzív tanulási és fejlődési lehetőség
  • Szuper, együttműködő, fiatalos csapat
  • Ha pályakezdő, megtanítjuk az irodai munka rejtelmeire!

Leírás

Partnerünk speciális biztosítási piaci szegmensben működő cégük adminisztrációs területére keres Biztosítási állománykezelő – Ügyfélszolgálati munkatársat.

Munkavégzés helye

Budapest, Corvin negyed

Budapest