Biztosítási csoportvezető (gépjármű szerződéskezelés) (16-2855) (Magyarország)

Biztosítási csoportvezető (gépjármű szerződéskezelés) (16-2855)

Nemzetközi, válsághelyzetben is növekedni képes biztosító partnerünk részére keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • 10 fős csapat vezetése és szakmai mentorálása,
  • Csoport folyamatainak a fejlesztése,
  • Közbenjárás méltányossági ügyekben,
  • Állomány kezelése,
  • Kiemelt ügyfelekkel kapcsolattartás,
  • Atipikus ügyek kezelése,
  • Komplex szerződésmódosítások végrehajtása,
  • Munkatársak éves szabadságának tervezése.

Elvárások

  • Kötelező gépjármű vagy CASCO szerződések kezelésében szerzett többéves tapasztalat,
  • Vezetői tapasztalat,
  • Biztosító vállalatnál szerzett releváns szakmai jártasság.

Amit kínálunk

  • Nagy ütemben fejlődő, stabil vállalat,
  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag,
  • Heti 1 nap home office lehetőség,
  • Modern, támogató környezet és jó hangulatú csapat.

Szerződéskezelési csoportvezető, Szerződéskezelő vezető,

A munkavégzés helye

Budapest