Bolti eladó (Budapest)

Budapesti áruház megbízásából keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba:

Bolti eladó

Elvárások:

  • Általános iskolai végzettség,
  • Egészségügyi alkalmasság,
  • 3 műszakos munkarend vállalása,
  • Vevőközpontú szemlélet,
  • Lelkes és elkötelezett hozzáállás,
  • Készség a csapatmunkára és az önfejlesztésre

Előnyt jelent:

Hasonló területen szerzett tapasztalat

Feladatok:

  • Áruk átvétele és feltöltése,
  • Gyors, pontos pénztár kezelés,
  • Pékáruk sütése és kihelyezése,
  • Vásárlóink kedves és udvarias kiszolgálása,

Megbízóról:, Talán úgy ismered a Tesco-t, mint egy áruházat, ahol nagyszerűen el lehet intézni a családi bevásárlásokat., Ugyanakkor ahhoz, hogy minden gördülékenyen menjen, megfelelő szakértelemmel rendelkező csapatra van szükségünk., Ha szeretnéd a napjaidat nagyszerű társaságban tölteni, fontos a stabilitás, az érdekes karrierlehetőség és az, hogy értékeljék a munkádat, akkor Te vagy a megfelelő kolléga számukra!

Amit kínálunk:

  • Kezdőbér, az első 6 hónapban: Bruttó 196.900 Ft/hó, Beálló bér - automatikus béremelés a 7. hónaptól, ezzel értékeljük elköteleződésed: Bruttó 207.000 Ft/hó,
  • Területi alapú bérkiegészítés (első hónaptól kezdve): Bruttó 16.000 Ft/hó,
  • Pótlékok: A pótlékok mértékét a mindenkor hatályos Munka Törvénykönyve határozza meg.,
  • Juttatások:, próbaidő lejárta után: bruttó 16.000 Ft értékű választható csomag. (pl.: SZÉP kártya bármely alszámla, egészségpénztár, Tesco utalvány, Egészségbiztosítás),
  • 3 hónap után: 10% dolgozói kedvezmény Tescós vásárlások után (akár 240.000 Ft kedvezmény évente).,
  • Ingyenesen elvégezhető OKJ képzések,
  • Előre lépési, fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye:

II. kerület

Budapest