Eladó-pénztáros (Magyarország)

Mi teszi dm üzleteinket különlegessé? Elsősorban munkatársaink, akik szaktudásukkal és lelkesedésükkel a vásárlókért dolgoznak, hiszen közös célunk, hogy a dm-nél élmény legyen a vásárlás. Téged keresünk, ha szívesen dolgoznál olyan környezetben, ahol a munkatársak és vásárlók egyaránt jól érzik magukat. Gyere és éld meg másképp a munkát a dm-nél!

Eladó-pénztáros

Feladatok

  • A dm üzletpolitikájának megvalósítása
  • Szakszerű tanácsadás, kommunikáció a vásárlókkal
  • Pénztárgép kezelése
  • Árupakolás, a polcok feltöltése
  • Pontos készletvezetésben való részvétel
  • Munkaterület rendben és tisztán tartása

Amit kínálunk

  • Vonzó juttatásokat: alapbér + béren kívüli juttatás, továbbá egyéb munkatársi kedvezmények (többek között dolgozói kedvezmény dm üzletben való vásárláskor, gyümölcsnap, ingyenes kávé, tea, víz, kedvezmény orvosi vizsgálatokra)
  • Munkába járás támogatását: helyközi bérlet 100%-os támogatása vagy jogosultság esetén saját gépkocsival történő bejárásnál 30 Ft/km támogatást adunk
  • Modern munkakörnyezetet: modern technikai felszereléseket, smartphone használatát, munkaruhát biztosítunk
  • Támogató környezetet: nyitott és támogató vezetői hozzáállás, kellemes légkör
  • Mentor programot: betanulás biztosítása betanító kolléga segítségével
  • Fejlődési lehetőséget: képzések által segítjük munkatársaink szakmai és személyes fejlődését, továbbá, ha nyitott vagy és készen állsz a fejlődésre, akár más pozíciókban is kipróbálhatod magad
  • Céges programokon, sporteseményeken való részvétel

Elvárások:

  • vásárlóközpontú szemléletet
  • fizikai munka iránti nyitottságot
  • pontos, precíz, felelősségteljes munkavégzést
  • csapatszellemet