Kereskedelmi eladó-pénztáros (Miskolc)

Miskolc és környéki álláslehetőségeket kínálunk különböző területeken.

Személyzeti szolgáltatóként célunk, hogy segítsük a helyi vállalatok és leendő munkavállalóik egymásra találását.

Borsod-Abaúj-Zemplén vármegyei állateledel és felszerelés kiskereskedelemmel foglalkozó partnerünk megbízásából bővülő csapatukba keresünk munkatársakat az alábbi munkakörbe:

Kereskedelmi eladó-pénztáros

Az alábbi feladatok várnak Önre:

  • Vevő udvarias fogadása és szakszerű kiszolgálásuk,
  • Pénztárgép kezelése,
  • Áruátvétel, raktári feladatok ellátása,
  • Áru kihelyezése kézi anyagmozgatással (1-20 kg tömegű termékek),
  • A webáruházban értékesített termékek csomagolása.

Önt keressük, ha:

  • Érettségivel vagy középfokú kereskedelmi végzettséggel rendelkezik,
  • Kereskedelmi eladó-pénztáros munkakörben legalább 3 év tapasztalattal rendelkezik,
  • Nem okoz Önnek gondot a termékek emelése, mozgatása.
  • Szereti az állatokat és érdekli Önt a kutyák, macskák és más házi kedvencek világa,
  • Önjáró, segítőkész és szereti, ha mások problémáira megoldást tud találni,
  • Nem okoz Önnek gondot a rugalmas munkavégzés, akár hétvégén is.

Amit a munkájáért cserébe biztosítunk:

  • Versenyképes bérezés,
  • Évi 2 alkalommal bónusz juttatás,
  • Hosszú távú, biztos munkalehetőség,
  • Vidékről való bejárás támogatása.

Munkavégzés helye: Miskolc.

A jelentkezéshez fényképes önéletrajzot várunk!

Miskolc