Grillező-eladó büfékocsiban (Németország)

büfékocsis grillező – eladó munkalehetőséget kínálunk Németországban, az ország több pontján

Grillező-eladó büfékocsiban

Feladatok

  • a telephelyről a büfékocsival a megadott címre elmenni, majd ott a grillcsirkék megsütése és árusítása

Elvárások

  • B vagy C kategórájú jogosítvány,
  • erkölcsi bizonyítvány,
  • jó fizikai erőnlét,
  • értékesítésben szerzett tapasztalat,
  • vevőbarát személyiség

Előnyök

  • hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • német bejelentés,
  • német biztosítás,
  • fizetés 3-4 hetes betanulási időszak alatt nettó 1660 EUR, betanulás után nettó 1800-2900 EUR teljesítménytől függően

Foglalkoztatás időtartama, időbeosztás, munkarend

  • hosszútávú munkalehetőség
  • heti 40-45 óra
  • változó munkarend

Munkavégzés helye

Németország, Adelsdorf, Drezda, Hartmannsdorf