Bolti értékesítő (Budapest)

Partnercégünk több, mint 20 jól ismert márkával rendelkezik, amelyek számos termékcsaládban jelen vannak. A márkáik között található a TEFAL, KRUPS, ROWENTA, LAGOSTINA, WMF. Márkáikat több, mint 150 országban forgalmazzák, és minden értékesítési csatornán jelen vannak – hipermarketekben, szupermarketekben, szaküzletekben és on-line.

Az üzleteikbe keresünk

Bolti eladót
(Budapest, Biatorbágy – üzletek közötti mobilitással)

Feladatok

  • Ügyfelek fogadása
  • Tájékoztatás nyújtása az ügyfelek számára
  • Ügyfelek kiszolgálása
  • Pénztárgép használata, számlák készítése, napi zárás
  • Raktárkészlet nyomonkövetése, áru rendelés
  • Bolt nyitás-zárás
  • Üzlet és raktár feltöltése, áruátvétel és polcokra kihelyezés

Elvárások

  • Értékesítési/kereskedemi tapasztalat
  • Precíz munkavégzés
  • Segítőkész személyiség
  • Csapatjátékos

Képességek

  • Precizitás, igényes munkavégzés
  • Jó kommunikációs készség
  • Nyitottság új dolgok elsajátítására
  • Proaktivitás

Előnyök

  • alapfokú angol vagy német nyelvtudás
  • Excel felhasználói szintű ismerete

Amit kínálunk

  • Teljes munkaidő
  • Versenyképes fizetés
  • Támogató, kellemes munkakörnyezet, segítőkész kollégák, jó csapat, fejlődési lehetőség
  • Multinacionális háttér

Munkavégzés helye

Premier Outlets Center (Biatorbágy), Europeum Bevásárlóközpont (Budapest), Campona (Budapest)

Kérjük önéletrajzát küldje a Jelentkezem az állásra gombra kattintással.
Érdeklődni a 36 30 243 1912-es telefonszámon lehet.

Budapest