Bolti műszakvezető (Budapest)

Bolti műszakvezető

Partnerünkről:

Magyar tulajdonú online ételrendelés területén piacvezető partnerünk számára keresünk, dinamikus fejlődésüknek köszönhetően új kollégát az alábbi pozícióba: Bolti műszakvezető/Budapest

Feladatok:

  • Kollégák munkájának koordinálása és segítése
  • Nyitási és zárási folyamatok kezelése
  • Áruátvétel, áruellenőrzés, leltározási folyamatok koordinálása
  • A termékek minőségének ellenőrzése
  • Dokumentációk készítése, megküldése a pénzügyi osztálynak
  • Az élelmiszerbiztonság garantálása az üzlet HACCP kézikönyvének megfelelően
  • Megrendelt csomagok összekészítésének, árufeltöltés koordinálása
  • Az online leadott rendelésekhez tartozó termékek pontos kiválogatásának és meghatározott időn belül csomagba összekészítésének irányítása
  • A munkaterület tisztán tartásának koordinálása
  • Szoros együttműködés a társosztályokkal
  • Munkakörhöz tartozó adminisztrációs folyamatok ellátása (pl.: bevételezés, szállítólevelek kezelése)

Elvárások:

  • Jó kommunikációs készséget
  • Precíz, önálló és gyors munkavégzést
  • Min. 1-3 év hasonló területen szerzett tapasztalatot
  • Jó problémamegoldó készséget, rugalmasságot
  • Középfokú végzettséget
  • Felhasználói szintű számítógépes ismereteket
  • Angol nyelvtudás előny

Amit kínálunk:

  • Lehetőséged lesz egy új üzleti ágazat felépítésére
  • Dinamikusan fejlődő, piacvezető vállalat megbecsült tagja leszel
  • Fejlődési lehetőséget
  • Céges angol nyelvi oktatást
  • Hosszútávú bejelentett munkalehetőséget
  • Felelősségteljes munkakörben dolgozhatsz és az elért eredményeket pontosan nyomon tudod követni

Munkavégzés helye

Budapest, Pest

Budapest