Bőrvarró operátor (varrónő) (Miskolc)

Bőrvarró operátor (varrónő)

Feladatok

  • Személygépkocsik kormányának bőrözött felületi varrása ipari varrógépen. (bőrvarrás)
  • A legnagyobb autógyártó vállalatok számára (pl. BMW, Honda, Toyota)

Követelmények

  • Szabó/varró iskolai végzettség, gyakorlat
  • Kiváló látás, jó kézügyesség, precíz munkavégzés, megbízhatóság
  • Több műszakos munkarend vállalása
  • Tiszta erkölcsi bizonyítvány

Amit kínálunk

  • Modern és innovatív technológia
  • Tiszta és rendezett munkakörnyezet
  • Fejlődési lehetőség, autóipari ismeretek elsajátítása
  • Stabilitás, hosszú távú lehetőségek
  • Versenyképes jövedelem, az első ledolgozott teljes hónap után CAFETERIA
  • Többféle BÓNUSZ szerzési lehetőség
  • Ingyenes sportolási lehetőségek, kiterjedt dolgozói kedvezmény hálózat
  • Miskolciaknak kombinált bérlet, vidékieknek 100%-os utazási költségtámogatás

Munkavégzés helye

Miskolc

Miskolc