Büfés-pénztáros (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Büfés-pénztáros

(SZABAD HÉTVÉGE ÉS SZABAD ESTÉK, 8 órás munka)

Feladatok

  • vendégek udvarias kiszolgálása,
  • magas szintű vendégkapcsolat kialakítása,
  • pontos pénztárgép kezelés,
  • igényes, rendezett büfé és éttermi kép kialakítása,
  • napi takarítási feladatok elvégzése,

Elvárások

  • Kitűnő kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség,

Amit kínálunk

  • szabad hétvége, fizetett szabadság
  • állandó délelőttös műszak,
  • 40 órás, korrekt, teljes bruttó béres bejelentés,
  • 8 órás műszakok,
  • versenyképes juttatás
  • fizetett szabadság,
  • jelenléti bónusz,
  • meleg étkezést, és személyzeti védőital biztosítunk,
  • munkaruhát biztosítunk,

Helyszín, munkaidő:

Munkaidő: napi 8 óra, heti 5 munkanap: 1 műszak (délelőttös), hétfőtől-péntekig,

Helyszín: Budapest, Városmajorban XII. működő étterem.

Jelentkezését fényképes önéletrajz küldésével várjuk a "Jelentkezem az állásra" gombra kattintva.

Budapest