Büfévezető (Budapest)

Budapesten a 12. kerületbe keresünk

Büfévezető

munkatársat egy neves magániskolába!

Feladatok

  • pultból való kiszolgálás,
  • pénztárkezelés, elszámolás,
  • folyamatos utánpótlás a lefogyott termékekből,
  • gondoskodik az eladótér tisztán tartásáról,
  • konyhai munkafázisokba szükség esetén bekapcsolódás (szendvics készítés, péksütemény sütés)
  • árurendelés
  • igények folyamatos követése
  • adminisztrativ feladatok ellátása/hó végi leltár
  • nyitás előtti előkészületek, árukészlet ellenőrzése
  • gépek eszközök kezelése tisztán tartása
  • együttműködés a konyhával

Elvárások

  • érvényes negatív tüdőszűrő lelet,
  • kulturált, ápolt, tiszta megjelenés,
  • kedvesség a vevőkkel,
  • pontosság, alaposság,
  • állóképesség, kézügyesség

Amit kínálunk

  • 8 órás munka hétfőtől péntekig, szabad hétvégék és ünnepnapok
  • BKK és vidéki bejárás támogatása;
  • biztosítunk napi egyszeri meleg étkezést,
  • professzionális konyhatechnológia, tiszta, rendezett munkakörnyezet.

Munkavégzés helye

Budapest, XII. kerület

Küldje el fényképes önéletrajzát a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással!

Budapest