Business analyst (rendszerszervező) (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Business analyst (rendszerszervező)

Feladatok

  •  Kapcsolattartás, szoros együttműködés a megrendelő és IT-társterületekkel.
  •  Programozási, technikai specifikációk elkészítése, egyeztetése.
  •  Fejlesztési életút követése és támogatása.
  •  Fejlesztői csapat működésének támogatása.
  •  Konzultáció, tanácsadás és döntés-előkészítés.
  •  Programozói termékek tesztelése.
  •  Hibafeltárás, hibakezelés.

Elvárások

  •  Magyar állampolgárság,
  •  Cselekvőképesség,
  •  Büntetlen előélet (erkölcsi bizonyítvány a pályázat elnyerése után),
  •  Állandó belföldi lakóhely,
  •  Legalább 3 év rendszerszervező/business analyst munkakörben szerzett szakmai tapasztalat,
  •  Felsőfokú informatikai vagy gazdasági végzettség,
  •  Adatbázis-tervezési, -kezelési, -lekérdezési ismeretek (SQL),
  •  Analitikus gondolkodás, rendszerszemlélet, precizitás,
  •  Kiváló szervezői és kommunikációs készség,
  •  Proaktív hozzáállás, önálló munkavégzés képessége,
  •  Erős angol nyelvtudás.

Előnyök

  •  Oracle-környezetben szerzett tapasztalat,
  •  Jártasság nagyobb informatikai projektekben, fejlesztési rendszertervek készítésében,
  •  EU-s ismeretek.

Amit kínálunk

  •  Családbarát, stabil, jó légkörű munkahely,
  •  Munkatársak hosszú távú megbecsülése,
  •  Rugalmas munkaidő,
  •  Versenyképes bérezés,
  •  Bónusz és béren kívüli juttatások,
  •  Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség,
  •  Részvétel képzéseken,
  •  Egészségügyi szolgáltatások.
  •  SZÉP-kártya,
  •  Munkábajárási támogatás (39/2010. (II.26.) Korm. rendelet).

Foglalkoztatás időtartama, időbeosztás, munkarend

  •  Határozatlan idejű,
  •  Teljes munkaidős.

  • 1143 Budapest, Hungária krt. 112-114. (országos hatáskörű szervként azonban az ország több pontján jelen vagyunk, így több alternatívát tudunk kínálni)

  • Pályázat benyújtásának határideje: 2024. 04. 02. Pályázatok benyújtásának módja: Fényképes önéletrajz küldése a 'Jelentkezem' gombon keresztül. Pályázat elbírálásának határideje: 2024. 04. 12.
Budapest