RENDSZERSZERVEZŐ (Budapest)

Magyarország legnagyobb informatikai rendszerét működtető szerve az alábbi pozícióba keres munkatársat:

RENDSZERSZERVEZŐ

Ellátandó főbb feladatok:

Rendszerszervezői tevékenység, mely magában foglalja az alábbiakat:

  • Kapcsolattartás az adószakmai területtel és a fejlesztőkkel, üzleti specifikációk elkészítése
  • Adattárházból lekérdezések, riportok, adatszolgáltatások készítésében aktív részvétel
  • Fejlesztési életút követése és támogatása
  • Konzultáció, tanácsadás és döntés-előkészítés
  • Projektfeladatokban aktív részvétel

Tapasztalat és kompetencia, amiből szeretnénk, ha minél több pontnak megfelelnél:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Terhelhetőség
  • Analitikus gondolkodás, rendszerszemlélet, precizitás
  • Adatbázis kezelési, lekérdezési ismeretek
  • Kiváló szervezői- és kommunikációs készség
  • Prioritáskezelés
  • Proaktív hozzáállás, önálló munkavégzés képessége

Előnyök:

  • Rendszerszervezőként megszerzett tapasztalat
  • Oracle területen felhasználói tájékozottság
  • Jártasság informatikai projektekben, fejlesztési rendszertervek készítésében
  • Revíziós ismeretek
  • ELLVITA rendszer ismerete

Amit nyújtunk:

  • Családbarát, stabil, jó légkörű munkahely
  • Munkatársak hosszú távú megbecsülése
  • Rugalmas munkaidő, home office lehetősége
  • Versenyképes bérezés
  • Bónusz és béren kívüli juttatások
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Képzéseken való részvétel
  • Egészségügyi szolgáltatások
  • Munka és magánélet egyensúlya.

A munkakör betöltésének feltételeit; az alkalmazásra, illetményre és egyéb juttatásokra vonatkozó jogszabályi helyet, a pályázat részeként benyújtandó iratok listáját, valamint a pályázati eljárásra vonatkozó további információkat itt éred el:

Határidők:

  • A pályázat benyújtásának határideje: 2024.04.26
  • A pályázat elbírálásának határideje: 2024.05.10
  • A munkakör betölthetőségének legkorábbi időpontja: 2024.06.03

Bővebb szakmai felvilágosítást Angeli Károlyné osztályvezető nyújt a +36 30 705-0472-es telefonszámon.

Magyar nyelvű önéletrajzodat várjuk 2024. április 26-ig. (a tárgy mezőben kérjük feltüntetni: ” rendszerszervező”!

Budapest