Szoftverfejlesztő (Budapest)

A BHE Bonn Hungary Elektronikai Kft. rádiófrekvenciás és mikrohullámú berendezéseket tervező és gyártó vállalat. A világ közel 30 országába exportálunk innovatív, magas technológiai tudással előállított termékeket elsősorban a vészhelyzeti kommunikáció, a védelmi ipar és az űripar számára.

Csatlakozz hozzánk az alábbi pozícióba, ha szeretnél belelátni az iparban alkalmazott magas színvonalú technológiákba, és szívesen részt vennél high-end fejlesztési projektekben.

Szoftverfejlesztő

Feladatok

  • A cég rádiós iránymérőrendszerének (melynek feladata különböző drónok vezérlőjeleinek és videoadásának detektálása, klasszifikálása) továbbfejlesztéséhez szükséges mérnöki feladatok elvégzése.

Elvárások

  • Villamosmérnök vagy mérnök informatikus diplomával rendelkezel
  • Gyakorlott vagy a Python vagy C++ programozási nyelv használatában
  • Képes vagy önálló, valamint kisebb csapatban (2-3 fő) történő munkavégzésre
  • Eligazodsz angol nyelvű dokumentációkon, leírásokon
  • És mindemellett jó a problémamegoldó készséged

Amit kínálunk

  • Innovatív, nívós szakmai környezetben dolgozhatsz
  • Folyamatos fejlődési és tanulási lehetőséget biztosítunk
  • Fiatalos, támogató csapat vesz körül
  • Versenyképes fizetést és számos béren kívüli juttatást adunk
  • Próbaidő után home office lehetőséget biztosítunk (2 nap/hét)

Bemutatkozó videó

Budapest