Business Center Manager (Budapest)

Irodaház bérbeadással foglalkozó partnerünk számára keresünk Business Center Manager pozícióba új kollégát egy fiatalos, dinamikus csapatba.

Business Center Manager

Feladatok

  • egy forgalmas recepciós terület kezelése, biztosítva a professzionális „első benyomást”
  • napi ügyfélkapcsolati tevékenységek magas szintű kezelése
  • a termékek (bemutatóiroda, tárgyalók és közös helyiségek) megfelelő kialakítása
  • a business center nyitása és zárása
  • annak biztosítása, hogy az ügyfél költség terhelések megfelelően és időben elvégzésre kerülnek
  • létesítménykarbantartás és az IT & telekommunikációs eszközök menedzselése
  • panaszok kezelése
  • a vállalatirányítási (ERP) rendszerben tárolt összes ügyfélkapcsolati információ karbantartása és frissítése
  • az összes releváns be- és kiköltözési űrlap kitöltése az új ügyfelekre vonatkozóan
  • az ügyfélnyilvántartás pontos és rendezett vezetése
  • ügyféligények koordinálása a csapat többi tagjával, például catering megrendelések, szállodai foglalások, irodaszerek stb., valamint ezek költségeinek dokumentálása

Követelmények

  • kiváló kommunikációs készség angol és magyar nyelven egyaránt
  • felsőfokú végzettség
  • barátságos, ügyfélorientált hozzáállás
  • precíz, önálló munkavégzés
  • a munka iránti lelkesedés és érdeklődés
  • objektív, logikus gondolkodás
  • jó problémamegoldó képesség, konfliktuskezelési készség
  • folyamatok és feladatok pontos ellenőrzése
  • értékesítés területén szerzett korábbi tapasztalat előnyt jelent

Amit kínálunk

  • versenyképes alapfizetés
  • kiemelkedő havi forgalom alapú és értékesítési jutalék
  • cafeteria juttatás
  • havi közlekedési bérlet
  • prémium munkaruha
  • korlátlan prémium kávé- és teafogyasztás
  • összetartó fiatalos csapat
  • aktív és kreatív részvétel a szervezet működésében
  • lelkes, támogató háttér, igényes munkakörnyezet a város szívében
  • munkaidő: H-P: 8:00 – 17:00

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest