Business Development Consultant (Budapest)

Business Development Consultant

Leírás

Szeretnéd Magyarország egyik piacvezető HR szolgáltatónál kamatoztatni meglévő tudásod, miközben bővítheted a vállalatod üzleti lehetőségeit?

Gyere és légy része dinamikus csapatunknak, ahol egy támogató, motiváló környezetben végezheted munkádat!

Feladatok

  • A legfőbb feladatod a potenciális partnerek felkutatása és üzleti kapcsolatok kiépítése lesz
  • Széleskörű szolgáltatási portfóliónk személyre szabása az ügyfél igények alapján
  • Az általad képviselt kirendeltségek és a kiépített ügyfélkör projektjeinek összehangolásával és menedzselésével fogsz foglalkozni
  • Sales-esként a hatásköröd a partnerek felkutatásától a konkrét árajánlat kiadásáig terjed majd
  • A partneri találkozókon és tárgyalásokon részt vehetsz online, illetve személyes formában is

Elvárások

  • Minimum középfokú végzettség
  • 1-3 éves értekesítési tapasztalat
  • Kiemelkedő kommunikációs készség, amire a napi feladataid épülnek
  • Proaktivitásodat és önállóságodat hasznosítani fogod a projektjeink során
  • B kategóriás jogosítványodra szükséged lesz

Amit kínálunk

  • Nemzetközi, piacvezető vállalat tagja lehetsz
  • Önálló munkaidőbeosztás, valamint hibrid munkavégzési lehetőség adott (irodai munkavégzés + home office)
  • Teljeskörű juttatási csomagban részesülhetsz (fix alapbér, teljesítményalapú jutalék, cafeteria)
  • Tagja lehetsz egy fiatalos, tanulni vágyó csapatnak, ahol lehetőséget nyújtunk a házon belüli karrierépítésre
  • Modern munkavégzési eszközöket használhatsz (mobiltelefon, laptop, céges autó)
  • Digitális betanulási tervet kapsz belépésedet követően
  • Közösségépítő céges programok, szakmai képzések és csapatépítő tréningek széles palettáján vehetsz részt

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest