Bútor értékesítő (Monor)

Bútor értékesítő (MONOR)

20 éve működő, folyamatosan fejlődő monori bútorüzletbe értékesítő munkatársat keresünk!

Feladatok:

- érdeklődők és a vásárlók udvarias és teljes körű tájékoztatása,

- online és személyes értékesítés, megrendelések rögzítése,

- közreműködés a bemutatóterem kreatív kialakításában,

- tervezőprogramok használata

- webes felület kezelése

Elvárások:

- munkádat igényesen és precízen végezd,

- szeretsz emberekkel foglalkozni és kommunikálni,

- szívesen dolgozol akár önállóan úgy, hogy ez az egész csapat javát szolgálja,

- van középfokú végzettséged,

- rendelkezel felhasználói szintű számítógépes ismerettel,

- fogékony vagy új ismeretek elsajátítására

Amit kínálunk:

- tagja lehetsz egy 20 éve működő, stabil háttérrel rendelkező, dinamikusan fejlődő magyar cégnek

- barátságos, lendületes csapat része lehetsz

- versenyképes jövedelem

Munkavégzés helye:

2200. Monor, Ceglédi út 78.

A fényképes önéletrajzot bérigény megjelölésével a "Jelentkezem az állásra" gombra kattintva várjuk.

Monor