Call center munkatárs (Magyarország)

A hirdetés már lejárt!

Az ország egyik leginnovatívabb alkusz cége a Cash Flow Holding Zrt jó kommunikációs készséggel rendelkező call centeres munkatársat keres az ország egész területén home office-ban végezhető munkára, azonnali munkakezdéssel. Teljesen kezdő kollégákat is betanítunk!

Call center munkatárs

Feladatok

  • Ügyfelek megkeresése telefonon igényfelkeltés időpont egyeztetés céljából vállalti tanácsadók részére.
  • Hívásokhoz kapcsolódó adminisztráció.

Elvárások

  • 3-6 órás munkavégzés naponta
  • számítógép, internet
  • Vállalkozói jogviszony
  • Teljesítményorientált szemléletmód
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Innovatív, megoldás kereső szemlélet
  • Tele-marketinges vagy értékesítői tapasztalat előny

Amit kínálunk

  • Kiemelt bérezés, alapfizetés+jutalékos megosztásban (Bruttó 250.000 Ft- 380.000 Ft is elérhető 3-6 órában)
  • Otthonról végezhető munka, az ország bármely területéről
  • Biztos háttér
  • Rugalmas időbeosztás, reggel 8 és délután 18 óra között bármikor dolgozhatsz, amikor neked jó.
  • Ha az egyik nap 1 órát dolgozol a másik nap meg 8 órát a harmadik nap meg két órát ez nem probléma
  • Szakmai továbbképzések

Várjuk fényképes önéletrajzodat!

Ha pályakezdő vagy, de rendelkezel a fenti elvárásokkal és érdekel ez a munka várunk téged is!