Castrol sales advisor (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

A világ egyik legnagyobb olaj- és gázvállalata megbízásából keresünk értékesítési területre munkatársat az alábbi pozícióba:

Castrol sales advisor

Elvárások:

  • Műszaki végzettség,
  • A kenőanyag piac ismerete,
  • Legalább 3 év releváns szakmai tapasztalat értékesítésben és ügyfélkezelében az autóiparhoz kapcsolódóan, kenőanyag területen,
  • Aktív, kommunikáció képes angol nyelvtudás - napi használat, kapcsolattartás a külföldi központ szakmai csapatával,
  • Utazási hajlandóság Magyarország területén és esetenként külföldre,
  • B kategóriás jogosítvány,
  • Kommunikációs és szervezőkészség,
  • Ügyfél és emberközpontúság,
  • Megbízható, kitartó és következetes munkavégzés,
  • Jó adminisztrációs készség

Feladatok:

  • A Castrol kenőanyagok piaci részesedésének növelése, az értékesítés támogatása,
  • Műszaki oktatások megtartása a szervizeknek és a disztribútorok értékesítőinek,
  • Kapcsolattartás a független szervizekkel és a disztribútorokkal, személyes látogatások az elvárások szerint,
  • Kapcsolattartás a külföldi szakmai központtal, az új szakmai információk és oktatóanyagok megismerése,
  • Kiállításokon való részvétel,
  • Naprakész adminisztráció vezetése, valamint részvétel a havi értekezleteken

Amit kínálunk:

  • Része lehetsz a BP cégkultúrának,
  • Hosszú távú lehetőség és korrekt bérezés,
  • Céges autó, Mobiltelefon és laptop

Munkavégzés helye:

Budapest

Budapest