Cégvezető (Budapest)

Gyógyszernek nem minősülő gyógyhatású készítmények, étrend-kiegészítők és orvostechnikai eszközök forgalmazásával foglalkozó cég megbízásából széleskörű vezetői tapasztalattal rendelkező munkatársat keresünk az alábbi pozícióba:

Cégvezető

Elvárások:

Felsőfokú végzettség, Legalább 5 év OTC piacon szerzett kereskedelmi vagy marketing vezetői tapasztalat, Csapatvezetői képesség, Folyékony, tárgyalóképes angol nyelvtudás, Stratégiai gondolkodásmód, Kiváló kommunikációs készség

Feladatok:

Teljeskörű operatív irányítás és hatékony működés biztosítása, A szervezet tevékenységének tervezése, szervezése és irányítása, a munka összehangolása, Munkafolyamatok ellenőrzése, értékelése, fejlesztése, Rendszeres riportolás a tulajdonosok felé, Cég képviselete, kapcsolattartás külső beszállítókkal és ügyfelekkel, Részvétel a társaság rövid-, közép- és hosszú távú stratégiájának kialakításában és végrehajtásában, A cég középvezetőinek vezetése, irányítása, teljesítményük ösztönzése

Amit kínálunk:

Változatos feladatok és felelősségteljes munkakör, Versenyképes alapfizetés és teljesítménytől függő prémiumrendszer, Csoportos egészségbiztosítás, Mobiltelefon, laptop, , Csatlakozzon hozzánk!

Budapest