Chief Accountant (Budaörs)

A hirdetés már lejárt!

Családi vállalkozásként indult cégcsoport számára keressük új kollégájuk Chief Accountant pozícióba.

Ha szeretnél egy olyan cégnél dolgozni, ahol kiemelten figyelnek a dolgozók jólétére, illetve a most már több, mint száz fős látszám ellenére is még mindig családias környezetet biztosítanak, akkor jelentkezz!

Chief Accountant

Feladatok

  • cégcsoport számviteli, könyvelési és bérszámfejtési feladatainak irányítása
  • 8 fős pénzügyi, könyvelési csapat irányítása
  • együttműködés a controllingért felelős osztállyal
  • beszámolók elkészítése
  • folyamatfejlesztési lehetőségek

Követelmények

  • regisztrált mérlegképes végzettség
  • magabiztos szakmai angol nyelvtudás
  • 10+ év szakmai tapasztalat, vezetői tapasztalat
  • konszolidált beszámolókészítésben való jártasság
  • nyitott, barátságos személyiség

Előnyt jelenthet:

  • kereskedelmi cégnél szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • céges autó
  • kollégák jólétét támogató kultúra
  • alkalomszerű home office lehetőség
  • közvetlen, családias hangulat

Munkavégzés helye

Budaörs

Budaörs