Clarins szépségtanácsadó (Budapest)

Partnerünk számára, a magyar piac egyik vezető prémium, luxus termékekre specializálódott disztribútorához keresünk SZÉPSÉGTANÁCSADÓ kollégákat, akik erős soft sales skillekkel rendelkeznek, valamit érdeklődnek a szépségipar iránt.

Ha kipróbálnád magad prémium termékek értékesítésében és szívesen segítenél a vásárlóknak a megfelelő termék kiválasztásában várjuk jelentkezésed, akár pályakezdőként is!

Clarins szépségtanácsadó

Feladatok

  • személyre szabott termékek ajánlása, értékesítése - naponta eltérő üzletekben
  • bőrápolási, smink és illat tanácsadás
  • bolti készletek és kihelyezések ellenőrzése

Követelmények

  • legalább középfokú végzettség
  • jó kapcsolatteremtő készség, vevőcentrikusság
  • kozmetikai termékek iránti érdeklődés
  • megbízhatóság, terhelhetőség, rugalmasság
  • gyors tanulási képesség
  • esetenként vidéki munkavégzés vállalása
  • hétköznapi és hétvégi munkavégzés vállalása
  • Előnyt jelent:
    • hasonló területen szerzett tapasztalat
    • angol nyelv kommunikációs szintű ismeret
    • bőrápolási, sminkelési ismeretek

Pályakezdők jelentkezését is szívesen várjuk!

Amit kínálunk

  • biztos jövedelem és juttatások
    • alapbér + értékesítés utáni jutalék
  • stabil munkalehetőség, megbízható háttér
  • luxus kozmetikai márkák értékesítése
  • a képviselt márka termékeinek kipróbálása, használata
  • változatos munkanapok
  • kiszámítható, tervezhető munkaidő

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest